Torby papierowe producent, torebki reklamowe, torby ekologiczne

Jakie torby kupić prowadząc sklep? – Torby papierowe producent, torebki reklamowe, torby ekologiczne

Integralną częścią każdego sklepy są najróżniejsze torby i reklamówki. Jest to nie tylko stały krajobraz dużych marketów czy hipermarketów, ale także małych sklepów specjalistycznych, niszowych czy reprezentujących jedną markę. Właśnie w przypadku tych mniejszych ośrodków są szczególnie ważnym elementem, któremu warto poświęcić odpowiednio dużo uwagi.

torebki reklamowe

Szczególnie optymalnym rozwiązaniem są torby papierowe producenta, który umożliwia wykonanie na ich nadruku. Ozdobienie logiem, marką i tło w odpowiednim kolorze zawsze dają doskonały, markowy efekt, z którego korzysta bardzo dużo sklepów ceniących stałych klientów. Dodatkowo można dodać znaczniki uświadamiające klienta o spełnianiu ekologicznych standardów, ponieważ takie torby są w całości wykonane z papieru – nawet ucho jest z papieru skręcanego – który z kolei pochodzi z recyklingu. Wiele firm ma szeroką ofertę tego typu ofert, oferując gramatury od ponad 100 g aż do prawie 200 g, z możliwością wykonania dodatkowej laminacji. Ponadto dostępne są najróżniejsze rozmiary, które nadają się zarówno na pionowe przedmioty jak i szersze elementy. Zazwyczaj można także zamówić specjalne projekty, np. ucho wzmocnione sznurkiem bawełnianym w przypadku cięższych zakupów czy lakierowanie UV. Oczywiście tego rodzaju opakowania można potraktować jako torebki reklamowe sensu stricte, czyli torby będące jednocześnie nośnikami reklam, ale te rozwiązanie potrafi zrazić klientów. Znacznie lepiej jest skromnie, ale zdecydowanie zaprojektować zwykłą, markową torebkę na zakupy dokonane właśnie w prowadzonym sklepie.

Folia termokurczliwa, maszyny pakujące, zgrzewarka do folii, owijarka do palet, smipack, minipack-torre

torby ekologiczne

Zdarza się oczywiście, że zwykłe torby papierowe są zbyt słabe na kupione rzeczy. Jest tak i w przypadku większych sklepów i w przypadku niektórych sklepów specjalistycznych. W takiej sytuacji warto zainwestować w większe torby ekologiczne. Najczęściej są wykonane z bawełny, a więc również nieszkodliwe dla środowiska i bardzo proste w utilizacji. To ważna cecha, ponieważ popularne dzisiaj torby aluminiowe czy foliowe sprawiają ogromne problemy po wyrzuceniu i są jednym z głównych czynników niszczących środowisko. Chcąc dbać o siebie, o sklep i jego wizerunek, a wreszcie o klientów warto skupić się na wyborze rozwiązań, które zapewniają ochronę przyrody. Daje to zresztą istotny atut, wręcz as w rękawie, w walce o klienta, który skuszony ekologią może zdecydować się na zakupy właśnie w tym sklepie, a nie w drugim. Taki trend widać chociażby na zachodzie Europy – to kiedy pojawi się u nas pozostaje już wyłącznie kwestią czasu.

Torby papierowe producent, torebki reklamowe, torby ekologiczne